All Lots (802)

Archive from 2022-11-18, 09:00 CET

Lot. No: 132

Sardinien 1827

Starting Price: 280.00 CHF
Price realised: 340.00 CHF

Sardinien 1827 20 Lire Gold 6,5g Frbg.1137; KM C.106.1 sehr schön bis vorzüglich